Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Nepakļaujies valdības propagandai un balso par izstāšanos no ES, aicina bijušais Londonas mērs

0 komentāri

Vairākās Lielbritānijas pilsētās teju katru dienu norisinās dažādas protesta akcijas, kuru laikā Lielbritānijas referenduma atbalstītāji pauž nosodījumu Lielbritānijas valdībai, kas, viņuprāt, nodarbojas ar tautas iebiedēšanu.

Referenduma atbalstītāji aicina iedzīvotājus nepakļauties valdības īstenotajai propagandai par to, ka, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānija būtu pakļauta ekonomiskam sabrukumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušais Londonas mērs Boriss Džonsons, kurš ir viens no vadošajiem kampaņas iniciatoriem, paudis, ka Lielbritānijas valdība šobrīd īsteno tādu pašu propagandu, kā 1992. gadā, kad valdība aicināja Lielbritānijas sterliņu mārciņu saglabāt Eiropas valūtas kursu mehānismā.

“Viņi teica, ka būs katastrofa, viņi teica, ka procentu likmes ies uz augšu un tam sekos ekonomiskā katastrofa. Un kas notika, tas bija? Tas tikai nāca par labu mūsu ekonomikai, “viņš piebilda.

Džonsons arī aicināja iedzīvotājus izvērtēt pozitīvās un negatīvās lietas, kas notikušas, kopš Lielbritānijas iestāšanās ES, un nepakļauties valdības spiedienam.

Jau ziņojām, ka Lielbritānijas valdība paziņojusi, ka valstij jāpaliek ES, lai pasargātu savu ekonomiku un starptautiskās izredzes.

Valdība uzstāj, ka, saglabājot dalību blokā, Lielbritānijai būs spēcīgāka aizsardzība pret organizēto noziedzību un terorismu, kas šā brīža situācijā ir primāra.

Atgādinām, ka referendums par izstāšanos no ES Lielbritānijā norisināsies 23. jūnijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas