Ņemcova slepkavībā apvainotais čečens pametis Krieviju

0 komentāri

Aizdomās par Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavību turētais bijušais Čečenijas bataljona Sever virsnieks Ruslans Geremejevs pametis Krieviju.

Kā vēsta laikraksts Novaja Gazeta, Geremejevs jau martā kopā ar čečenu delegāciju aizlidojis uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Geremejevam pirms izlidošanas izsniegta ārzemju pase uz cita cilvēka vārda. Viņš arī nomainījis matu krāsu un frizūru.

Izmeklētājiem ir aizdomas, ka bijušais čečenu virsnieks ir saistīts ar Ņemcova slepkavības sagatavošanu. Saistībā ar politiķa slepkavību ir arestēti pieci cilvēki – divi slepkavības īstenotāji un vēl trīs iespējamie līdzzinātāji.

Jau ziņojām, – 55 gadus vecais Ņemcovs tika nogalināts 27. februārī īsi pirms pusnakts Maskavas centrā.

Visu vainu par Krievijas opozīcijas līdera Borisa Ņemcova slepkavības organizēšanu bija uzņēmies kādreizējais Čečenijas policijas specvienības komandiera vietnieks Zaurs Dadajevs. Vēlāk viņš atsauca savu atzīšanos politiķa nogalināšanā. Viņš skaidro, ka iepriekš atzinās, jo tika spīdzināts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas