Ņemcova slepkavībā apsūdzētajam čečenam Dadajevam ir alibi, paziņo advokāts

0 komentāri

Par Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavību aizdomās turētais Zaurs Dadajevs neesot vainojams politiķa slepkavībā, jo Ņemcova nāves brīdī Dadajevs atradies pavisam citā vietā un viņam ir alibi, paziņojis apsūdzētā advokāts.

Advokāts norādīja, ka Dadajevs Maskavā ieradies personisku iemeslu dēļ un palicis galvaspilsētā vairākas dienas. Viņš bijis Maskavā arī Ņemcova slepkavības brīdī, bet atradies pavisam citā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par alibi paziņojis arī Tamerlans Eskerhanovs, kurš arī tiek turēts aizdomās par līdzdalību Ņemcova slepkavībā. Viņš tiesā paziņoja, ka slepkavības brīdī atradies naktsklubā, kur strādā par apsargu. Kā norādīja viņa advokāte, alibi apliecinot arī videonovērošanas kameru ieraksts.

Varasiestādes Ņemcova slepkavībā ir apsūdzējusi piecus čečenu tautības vīriešus, paužot, ka viņus saniknoja Ņemcova paustā līdzjūtība Franču satīriskā laikraksta Šarlī Ebdo redakcijai.

Ņemcova līdzgaitnieki šo versiju uzskata par maz ticamu, kā arī pauduši versiju, ka Dadajeva atzīšanās panākta, viņu spīdzinot.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas