Nelegālie imigranti sarīkojuši grautiņus vairākās Eiropas pilsētās

13 komentāri

Kamēr Eiropas Savienības (ES) valstu līderi Maltā vērtē migrācijas krīzes risinājumus, simtiem nelegālo imigrantu sarīkojuši plašas nekārtības vairākās Eiropas pilsētās.

Francijas ostas pilsētā Kalē vardarbīgas sadursmes starp policiju un simtiem bēgļu turpinās jau ceturto dienu. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka viņiem ir bail atrasties ārpus savām mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs esam spiesti ieslēgties mājās. Ielās vismaz divi simti cilvēku cīnās ar policiju. Viņi ir agresīvi noskaņoti. Savā pilsētā jūtamies apdraudēti,” medijiem norāda kāds vietējais iedzīvotājs.

Lielākā daļa migrantu, kuri atrodas Kalē, cer nokļūt Lielbritānijā, bloķējot satiksmi un tumsas aizsegā mēģinot paslēpties kravas automašīnās.

Tikmēr Norvēģijā aizdedzināta kārtējā, nu jau divdesmitā, bēgļu mītne. Glābējiem evakuējuši sešus simtus cilvēku. Bēgļu pieplūdumu piedzīvo arī Zviedrija. No šodienas valsts atjaunos robežkontroli.

”Drošības dienesti nolēmuši, ka šobrīd pastāv pamatoti draudi sabiedriskajai kārtībai un drošībai. No šodienas uz 10 dienām ieviešam pastiprinātu robežkontroli,” norāda Zviedrijas amatpersonas.

Zviedrija ir starp tām Eiropas Savienības dalībvalstīm, kas saņem visvairāk patvēruma meklētāju pieteikumu, rēķinot uz iedzīvotāju skaitu. Valstī ar teju 10 miljoniem iedzīvotāju ieradušies 150 tūkstoši bēgļu, taču līdz gada beigām patvēruma lūdzēju skaits var pieaugt līdz 190 tūkstošiem.

Bēgļu pieplūdums Eiropā!

13 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  +12

  ...

  nu lūk ,tas ir tas par ko brīnījāmies --- jani spēcīgi vīriesi ar varu laužas nakts melnuma un dienas laika iekšā pa visam robežām ,,,re kur ir tie baņdugas ,kas izraisa haosu eiropaa ...tie nav beegļī ,TIE IR BANDĪTI UN RŪDĪTI SLEPKAVAS ,KAS APMĀCĪTI KO UN KA DARĪT ..VISS MAN VAIRS NAV KO TEIKT PAR BĒGĻIEM ..FAKTI IR PIETIEKOŠI .. neticu nevienam tam melnajam bēglim

  12.11.2015 21:15

 • Visvaldis Mucenieks
  +11

  Visvaldis Mucenieks

  Musulmaņu imigrantu lavīna, kas gāžas iekšā ES, nebūt nav tik stihiska un neorganizēta, kā nezinātājam vartētu likties. Tā ir ES lielvalstu un ES vadības atbalstīta un veicināta krimināla cilvēku kontrabanda bibliskos mērogos. Imigranti lieliski zina, ka tie tiks uzņemti ar atplestām rokām un tie varēs diktēt savas prasības.
  Valda uzskats, ka Eiropa ir pārāk "balta", un tam jādara gals. Kad bijušajam Francijas prezidentam Sarkozī jautāja, kāds ir masveida musulmaņu imigrantu uzņemšanas mērķis, viņš atbildēja:
  Mērķis ir īstenot ES pamudinājumu uz starprasu laulībām. Tā nav izvēles lieta. Tas ir obligāts uzdevums. Ja brīvprātības princips sabiedrībā šajā jomā nedarbosies, valsts ķersies pie iedarbīgākiem piespiedu pasākumiem. Mums ir jāmainās, un mēs mainīsimies."

  12.11.2015 13:24

 • Silva
  +10

  Silva

  Ja mūsu valdībai ir kaut nedaudz godaprāta palicis, nevienu imigrantu Latvijā!

  12.11.2015 18:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas