Nekārtības Francijā! Patvēruma meklētāji izdemolējuši metro staciju

0 komentāri

Plašas nekārtības Francijā. Simtiem patvēruma meklētāju, kuri Parīzes ziemeļos patvaļīgi izveidojuši bēgļu nometni, izdemolējuši Staļingradas metro staciju.

Francijas policija atklāj, ka bēgļu savstarpējas sadursmes izraisījis sadzīves konflikts. Kad konfliktā iesaistījusies policija, patvēruma meklētāji ar beisbola nūjām uzbrukuši arī policijai un apmētājuši likumsargus ar akmeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai savaldītu satrakojušos pūli, policija bijusi spiesta lietot asaru gāzi. Sadursmēs ievainoti vismaz četri patvēruma meklētāji, bet vēl vismaz divi simti arestēti.

Marta beigās, pēc tam, kad tika iznīcināta patvēruma meklētāju nometne Francijas ostas pilsētā Kalē, aptuveni 1000 migranti, pārsvarā no Eritrejas, Sudānas un Afganistānas, pie Staļingradas metro stacijas patvaļīgu uzslēja teltis.

Pēdējos gados šajā Parīzes rajonā ir izveidojušās daudzas migrantu nometnes, kas ik pa laikam tiek likvidētas.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas