Negaidīti miris bijušais Krievijas antidopinga aģentūras direktors Kamajevs

0 komentāri

Negaidīti miris bijušais Krievijas antidopinga aģentūras direktors Ņikita Kamajevs. Viņš pirms diviem mēnešiem bija spiests atstāt amatu liela dopinga skandāla dēļ.

Pēc antidopinga aģentūras sniegtās informācijas, Kamajeva nāves iemesls ir sirdstrieka. Pēc slēpošanas viņš pēkšņi sūdzējies par stiprām sāpēm krūtīs, un, mediķiem nespējot palīdzēt, viņš miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamajeva bijušie kolēģi medijos izteikušies, ka nekad iepriekš par sirds problēmām viņš nebija stāstījis.

Uzmanības centrā Kamajeva vadītā aģentūra nonāca pērn decembrī, kad Pasaules antidopinga uzraugi Krievijas vieglatlētus apsūdzēja valsts atbalstītā dopinga lietošanā un korupcijā. Šī iemesla dēļ Krievijas vieglatlētiem ir liegta dalība starptautiskās sacensībās. Apdraudēta ir arī valsts sportistu dalība Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, ja Krievijas antidopinga aģentūra nespēs pierādīt, ka nelikumīgā prakse patiešām ir izskausta.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas