Nedēļas nogalē Sīrijā radušies vismaz 35 tūkstoši jaunu bēgļu

0 komentāri

Šajā nedēļas nogalē Sīrijā radušies vismaz 35 tūkstoši jaunu bēgļu. Kremļa atbalstītais Sīrijas diktatora režīms sācis uzbrukumu dumpinieku kontrolētām pilsētām, tādējādi liekot savas mājas pamest desmitiem tūkstošu mierīgo iedzīvotāju.

Sestdien Krievijas uzlidojumi Sīrijā sasniedza pirmos uzskatāmos rezultātus. Kremļa sabiedrotā diktatora Bašara el-Asada pozīcijas bija gana nostiprinājušās, lai ļautu viņam pāriet uzbrukumā. Kā ofensīvas mērķis izvēlēta vēsturiskā Alepo pilsēta. To aktīvi atbalstīja arī Krievijas lidmašīnas, diennakts laikā veicot vairāk nekā 40 uzlidojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz ar to piepildījās arī Rietumvalstu bažas, ka Krievijas iesaiste konfliktā vēl vairāk palielinās šķietami nebeidzamo uz Eiropu plūstošo bēgļu straumi. Saskaņā ar ANO aplēsēm tikai dažas dienas ilgusī ofensīvas savas mājas jau likusi pamest vismaz 35 tūkstoši sīriešu.

Jāatgādina, ka Krievijas iesaiste Sīrijā kārtējo reizi saasinājusi arī Kremļa attiecības ar NATO. Alianses dalībniece Turcija pirmdienas vakarā apstiprināja, ka tā tiešām notriekusi Krievijā ražotu bezpilota lidaparātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas