Nedēļas nogalē Eiropā centušies nokļūt vairāki tūkstoši Āfrikas bēgļu

1 komentārs

Nedēļas nogalē Itālijas un Grieķijas krasta apsardzei izdevies pārtvert kārtējās nelegālo imigrantu laivas. Kopumā Eiropā centušies nokļūt teju četri tūkstoši Āfrikas bēgļu.

Situācija saspringta saglabājas arī citviet. Policija aizturējusi teju divus tūkstošus bēgļu, kuri, izmantojot Lamanša tuneli, centušies nokļūt Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Amatpersonas norāda, ka situācija pie dzelzceļa tuneļa, kas nodrošina satiksmi starp Lielbritāniju un Franciju, kļūst nekontrolējama. Imigrantus no lēkšanas kravas vilcienos neattur pat vairāk nekā simts policistu, kuri norīkoti nodrošināt drošību pie tuneļa.

Kopš jūlija sākuma tuneli centušies šķērsot teju desmit tūkstoši imigrantu. Vairākiem šie pūliņi beigušies ar nāvi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    +1

    Linda

    Bet tas vinu rozas bilde....uzreiz redzams ka kartigi un stradat gribosi cilveki.Nevar vien sagaidit to bridi kad vares mesties darbos un pieradit savu lojalitati vinus uznemosai valstij.Dievs dod ,lai man nekad nenaktos ar tadiem sastapties pat gaisa dienas laika.:((((

    10.08.2015 13:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas