Nebūs bezvīzu režīma – nebūs bēgļu plūsmas mazināšanas, Turcija izsaka ultimātu ES

0 komentāri

Nebūs bezvīzu režīma ar Eiropas Savienību (ES) Turcijas pilsoņiem – nebūs arī nelegālās imigrācijas uz Eiropu mazināšana, šādu ultimātu izteicis Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans.

Viņš arī piebilda, ka gadījumā, ja līdz 1.jūlijam Turcija nesaņems konkrētu piedāvājumu no ES, Turcijas parlaments noraidīs panākto vienošanos par imigrācijas ierobežošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā paredz, ka Turcija uzņems atpakaļ nelegālos imigrantus, kuri ierodas Grieķijas salās, apmaiņā pret Eiropas pretimnākšanu vairākos jautājumos, tostarp trīs miljardu eiro lielu palīdzību un bezvīzu režīmu.

Tomēr ES uzstāj, ka Turcijai vispirms jāizpilda visi 72 vienošanās kritēriji, jāizdara jāgroza pretterorisma likums un jāveic reformas preses brīvības jomā – tas nav izdarīts.

Izskanējis, ka ES iecere līdz 1. jūlijam piedāvāt Turcijai bezvīzu režīmu, domājams, būs jāatliek, jo pastāv bažas, ka Ankara nespēs laikus izpildīt būtiskākos nosacījumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas