Neapgāžami pierādījumi apliecina Kremļa melus un Krievijas karavīru klātbūtni Ukrainā

0 komentāri

Krievija ir sākusi karu pret savu kaimiņvalsti, bet, neraugoties uz pierādījumiem, turpina to noliegt, par to liecina jauns pētījums par Krievijas militāro klātbūtni Austrumukrainā. Izpētot publiski pieejamo informāciju, eksperti atklājuši, ka ļoti vienkārši ir pierādāma gan krievu karavīru klātbūtne Ukrainā, gan Krievijas armijas tehnikas izmantošanu kaujās, atmaskojami arī Kremļa meli.

Pētījumus par Krievijas militāro iesaisti konfliktā Austrumukrainā tapis starptautisko attiecību domnīcas Atlantic Council paspārnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izanalizējot publiski pieejamo informāciju – gan ziņas un fotogrāfijas medijos, gan informāciju, kas publicēta sociālajos tīklos, eksperti pārliecinājušies, ka pierādīt Krievijas klātbūtni konfliktā nav sarežģīti. Kara muzejā šodien notika šā pētījuma rezultātu prezentācija.

Pētnieki akcentē, ka sabiedrībai ir tiesības zināt, kas patiesībā notiek Ukrainā. Šis pētījums var kalpot kā pamats debatēm. Rietumvalstu politiķiem būtu atklāti jārunā par Krievijas karu pret Ukrainu.

Tikmēr iedvesmojoties no Atlantijas padomes pētījuma, amerikāņu žurnālists Saimons Ostrovskis, izveidojis video par to, kā atmaskojis kādu Ukrainā karojušu Krievijas karavīru.

Žurnālists izpētījis viņa profilu sociālajos tīklos un personīgi devies uz vietām, kur karavīrs fotogrāfējies. Viena no bildēm uzņemta arī kara izpostītā ciematā Ukrainā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas