NATO šefs tiksies ar Krievijas ārlietu ministru

0 komentāri

Saasinoties krīzei Ukrainā, NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs paziņojis, ka tiksies ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

Tikšanās plānota pēc divām nedēļām Minhenes drošības konferences laikā. Lai gan Stoltenbergs nav atklājis sarunu tematu, sagaidāms, ka galvenā uzmanība tiks pievērsta Ukrainas konfliktam. Vizītes laikā Kosovā, NATO ģenerālsekretārs arī atgādināja par pierādījumiem, ka Krievija apgādā Ukrainas separātistus ar smago kaujas tehniku, kā arī atkārtoti apliecināja plānus par NATO klātbūtnes palielināšanu Austrumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs: “Mēs esam redzējuši, ka Krievija ir palielinājusi Krievijas smagā aprīkojuma piegādāšanu separātistiem. Runa ir par tankiem, bruņotajiem transporta līdzekļiem, modernām pretgaisa aizsardzības sistēmām. Mēs esam modri un palielinām militāro klātbūtni alianses austrumu daļā. Strādājam, lai visās sešās NATO valstīs Austrumeiropā izveidotu pastāvīgus NATO spēku atbalsta punktus.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas