NATO satraukta par arvien biežākajām Krievijas armijas neplānotajām militārajām mācībām

1 komentārs
NATO satraukta par arvien biežākajām Krievijas armijas neplānotajām militārajām mācībām
View of a Russian BM-30 rocket launcher belonging to the Venezuelan army, during military manoeuvres in the border state of Apure, southeast of Caracas on May 12, 2014. The Venezuelan armed forces conducted military exercises to test a multiple launch rocket system recently acquired its ally Russia said the commander of the operation. AFP PHOTO/JUAN BARRETO Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

NATO ir nopietni nobažījusies par pēdējā laikā arvien biežākajām Krievijas armijas neplānotajām militārajām mācībām, intervijā laikrakstam Guardian pavēstījis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Krievijas prakse rīkot pēkšņas mācības izsauc nopietnas bažas,” sacīja Stoltenbergs. “Pēkšņi, neparedzami un negaidīti militārie manevri veicina nestabilitāti. Pēdējo divu gadu laikā Krievija ir veikusi aptuveni desmit ārpuskārtas mācības.”

Viņš norādīja, ka NATO ārpuskārtas mācības nav rīkojusi kopš Aukstā kara beigām.

Stoltenbergs uzsvēra, ka sakarā ar Krievijas armijas neplānotajiem manevriem, kā arī tās militārās klātbūtnes pieaugumu pie NATO robežām, alianse gribētu “lielāku caurredzamību un lielāku prognozējamību”.

“Mēs darām visu, ko varam, lai pārliecinātos, ka tā ir, taču Krievijas izstāšanās no Līguma par konvencionālajiem bruņotajiem spēkiem Eiropā (CFE) ir lielākas ainas daļa,” sacīja Stoltenbergs.

1 komentārs

TOP komentāri

  • koko
    0

    koko

    Nu bazam jabut jo nato ar amerikaniem parak sak lekties un izradities.pasi vainigi.kadai jabut reakcijai no krievijas .varbut jasmaida ka eiropa ar amerikaniem leka un draud.pienaks ta diena ka krievijai pacietiba bus gala un dabus pa biksem ieskaitot latviju.kura bus pirmaja vieta jo blaustas un kurina uz nebedu. Var redzet ka latvijas politiki ir ka mezoni kas nesaprot politiku un sekas .vienigo ko saprot ka savas kabatas piebast

    22.03.2015 09:48

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas