NATO pastiprinās klātbūtni Kijevā

0 komentāri

NATO pieņēmusi lēmumu nosūtīt uz Kijevu papildu padomniekus, tostarp militāros, trešdien pēc NATO-Ukrainas komisijas sanāksmes Turcijā pavēstīja alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Mēs palielinām NATO militārā personāla skaitu Kijevā. Mēs pastiprinām alianses sakaru biroju Kijevā, nosūtot uz turieni jaunus padomniekus, tostarp uz Aizsardzības ministriju,” paziņoja Stoltenbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš arī pavēstīja par plāniem paplašināt praktisko sadarbību starp alianses un Ukrainas spēkiem. “Šoruden Ukraina ar NATO rīkos kopīgas mācības. Mūsu partnerattiecības ir spēcīgas un turpina attīstīties,” piebilda Stoltenbergs.

Tajā pašā laikā Ukrainas un NATO attiecību formāts nemainās un saglabājas īpašu partnerattiecību līmenī.

Stoltenbergs: NATO un Krievijas starpā nav aukstā kara, nav arī partnerības

Krievijas un NATO attiecības nav aukstā kara stāvoklī, tomēr tā arī nav stratēģiskā partnerība, preses konferencē Belekā, Turcijā, NATO-Ukrainas komisijas sēdes noslēgumā atzina alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. “Krievijas un NATO attiecības neatrodas aukstā kara stāvoklī, ko raksturo militāro bloku pretstāve un ideoloģiskā pretstāve, attiecības nav arī stratēģiskā partnerībā, ko puses bija apņēmušās izveidot,” sacīja Stoltenbergs.

Viņš atgādināja, ka ar alianses lēmumu “apturēta jebkāda praktiskā sadarbība” NATO un Krievijas starpā.

Trešdien Stoltenbergs arī atzina, ka Krievijas darbības liek vairot militāro klātbūtni reģionā. Viņš uzsvēra, ka aliansei ir jābūt gatavai uzbrukumam no austrumiem un tāpēc paliks Baltijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas