NATO pārtrauc sadarbību ar Krieviju

0 komentāri

NATO pārtrauc sadarbību ar Krieviju, ceturtdien vizītes laikā Ukrainā paziņoja alianses ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens.

“Ziemeļatlantijas alianse pārtrauc sadarbību ar Krievijas Federāciju, nostiprina kolektīvo aizsardzību visu NATO locekļu aizstāvēšanai un pieņēmusi lēmumu palielināt atbalsta un sadarbības līmeni ar Ukrainu,” paziņoja Rasmusens, tiekoties ar Ukrainas Augstākās radas priekšsēdētāju Oleksandru Turčinovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rasmusens norādīja, ka NATO nosoda Krievijas rīcību, kas noveda pie Ukrainas teritoriālās vienotības pārkāpšanas un nelikumīgas Krimas aneksijas.

Viņš arī izteica cerību, ka “septembrī paredzētais Ukrainas-NATO samits ļaus spert jaunus konkrētus soļus abu pušu produktīvas sadarbības organizēšanai”.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka “Ukrainai ir nepieciešamas kompleksas reformas, arī militārajā sfērā, un Augstākajai radai šeit ir jābūt svarīgai lomai”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas