NATO komandieris: es nedomāju, ka pamiers Ukrainā ir sācies

0 komentāri

Šonedēļ Lielbritānijas parlamenta augšpalātas Eiropas komiteja apsūdzējusi Londonu un Eiropas Savienību (ES) katastrofālā nevērībā pret noskaņojumu Kremlī pirms Ukrainas krīzes sākuma.

Tā pārmet Eiropai mēnessērdzību un nespēju saskatīt to, cik dziļi patiesībā bija Krievijas iebildumi pret ciešākām attiecībām Ukrainas un ES starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien Parīzē Vācijas kanclere Angela Merkele un Francijas prezidents Fransuā Olānds apsprieda pēc abu iniciatīvas pērn Minskā it kā panākto pamieru Krievijas atbalstīto separātistu un Ukrainas starpā, aicinot to ievērot.

Tādu pašu aicinājumu paudis NATO Eiropas spēku komandieris Filips Brīdlovs.

”Jūs man vaicājat – vai pamiers ir pārkāpts? Es varu atbildēt, ka es nedomāju, ka tas vispār ir sācies. Tas ir pamiers tikai uz papīra, tāpēc es aicinu visas puses turēties pie 12.februāra vienošanās, ļaut pamieram stāties spēkā un ļaut cilvēkiem tajā reģionā atkopties,” norādīja Brīdlovs.

Šodien arī kļuvis zināms, ka Krievijas, Francijas, Vācijas un Ukrainas ārlietu ministri otrdien tiksies Parīzē, lai runātu par konfliktu Ukrainā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas