NATO ģenerālsekretārs: Alianse var izvietot savu karaspēku, kur vien vēlas

0 komentāri

Jaunais NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs, savā pirmā vizītē kopš stāšanās amatā – ir apliecinājis, ka NATO ir gatava aizstāvēt savas dalībvalstis alianses austrumos, tostarp arī Igauniju, Latviju, Lietuvu. Tāpat viņš paziņojis, ka alianse var izvietot savu karaspēku, kur vien vēlas.

Jenss Stoltenbergs vizītē Polijā sacīja, ka viņa vadībā NATO par savu galveno prioritāti uzskatīs dalībvalstu aizsargāšanu. Tostarp NATO ir apņēmības pilna izveidot tā dēvēto ātrās reaģēšanas vienības par ko tika panākta vienošanās nesen Velsā notikušajā samitā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc viņa sacītā šis lēmums ir ambiciozs un ļaus saglabāt NATO spēku. Par to, kad, cik liela un kur šāda vienība tiks izvietota plānots vienoties sanāksmē nākamajā februārī.

“Nākamgad ministru tikšanās gaitā mēs pieņemsim lēmumu par ātrās reaģēšanas spēkiem. Bet vēl pirms tie tiks izveidoti, mums, NATO, jau tāpat ir spēcīga armija. Mēs varam izvietot to tur, kur vien vēlamies,” sacīja ģenerālsekretārs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas