NATO gatavojas Austrumeiropā izvietot ātrās reaģēšanas spēkus

1 komentārs

NATO ģenerālsekretārs Andress Fogs Rasmusens britu laikrakstam ”The Guardian” atzinis, ka alianse gatavojas ātrai reaģēšanai saistībā ar Ukrainas krīzi, kas ļautu izvietot karavīrus. Tas nepieciešams, lai pastiprinātu Austrumeiropas aizsardzību un atturētu Krieviju no tālākas situācijas destabilizācijas reģionā.

NATO nākamnedēļ gaidāmajā samitā plāno pieņemt pasākumus, kas ļaus reģionā ātri pārvietot pagaidu spēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs gatavojamies pieņemt to, ko saucam par ātrās reaģēšanas rīcības plānu, ar mērķi būt gataviem strauji rīkoties nepieciešamības gadījumā,”  norādījis Rasmusens.

Tomēr plāns neparedz pastāvīgu bāzu izveidi Austrumeiropas reģionā. Jau iepriekš tika ziņots, ka Polija un Baltijas valstis izteikušas aicinājumu NATO izvietot pastāvīgus spēkus reģionā.

Rasmusens atkārtoti apsūdzējis Krieviju par krīzes saasināšanu Ukrainā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jurčiks
    0

    Jurčiks

    Vai tik tas neizprovocēs Krieviju pierādīt, uz ko tā spējīga Baltijā?? Tas Putins taču ir "stūrī iespiesta žurka" - tātad bīstams!!!!

    27.08.2014 19:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas