NASA publisko Mēness bildes, kādas līdz šim neesi redzējis!

2 komentāri

ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) publicējusi vairāk nekā 8000 attēlu no Apollo misijām uz Mēness, kas līdz šim plašākai publikai nebija pieejami.

Attēli augstā izšķirtspējā publicēti Flickr.com, kur tos var apskatīt jebkurš interesents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tehnoloģiju izdevums The Verge vēsta, ka NASA Apollo misijas astronautus ekipēja ne tikai ar zinātniskiem mērinstrumentiem, bet arī ar īpašām Hasselblad fotokamerām Mēness virsmas un Apollo misiju iemūžināšanai.

Savulaik fotogrāfijas tika attīstītas, taču, laikam ejot, attēli zaudējuši kvalitāti, tāpēc 2004. gadā pieņemts lēmums digitalizēt fotofilmiņas un attēlus izvietot publiskai apskatei internetā. Tikai pēc 11 gadiem šis projekts īstenojies, un nu jebkurš var izsekot Apollo misijām 8400 fotogrāfijās.

Skaties.lv piedāvā aplūkot dažas no unikālajām fotogrāfijām. Savukārt, ja vēlies apskatīt visas līdz šim neredzētās Apollo misiju bildes, tad spied šeit.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas