Nākamais Charlie Hebdo numurs iznāks daudz lielākā tirāžā

0 komentāri

Neskatoties uz traģēdiju, žurnāla Charlie Hebdo nākamais numurs nāks klajā nākamajā nedēļā un tas tiks izdots daudz lielākā – viena miljona – lielā tirāžā.

Francijas valdība paziņojusi, ka piešķirs žurnālam aptuveni vienu miljonu eiro, lai nodrošinātu, ka redakcijas darbs pēc notikušā terorakta neapstātos.
Tikmēr ēdējais franču satīriskā žurnāla Charlie Hebdo izdevums izstādīts interneta izsolē par 100 tūkstošiem eiro. Tas ir pēdējais žurnāla eksemplārs, kas iznāca pirms terorakta. Tā vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs.

Visi 60 tūkstoši žurnāla eksemplāru pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda nekavējoties un jau ap pusdienlaiku daudzi no tiem sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām. Parasti žurnālu iespējams iegādāties par trim eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas