Mūžībā aizgājis slavenais itāļu rakstnieks Umberto Eko

0 komentāri

84 gadu vecumā, pēc cīņas ar vēzi, aizsaulē aizgājis pasaulē pazīstamais itāļu rakstnieks Umberto Eko, vēsta šīs valsts mediji.

Kā vēsta itāļu laikraksts La Republicca, tad pasaule ir zaudējusi vienu no svarīgākajiem cilvēkiem mūsdienu kultūrā. Zināms, ka Eko sirga ar vēzi un viņš mira savās mājās piektdienas vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plašākai publikai itāļu rakstnieks kļuva pazīstams ar savu 1980. gadā izdoto romānu Rozes vārds, kas 43 valodās un izdots vairākos miljonos eksemplāru.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas