Moldovā uzbrūk praida dalībniekiem

0 komentāri

Ar plašiem nemieriem Moldovā noslēdzies praida atbalsta gājiens. Policija bija spiesta aizsargāt praida dalībniekus no pareizticīgajiem, kuri centās gājienu izjaukt.

Aptuveni 100 dalībnieku pulcējās valsts galvaspilsētā Kišiņevā uz ikgadējo praida gājienu. Lai aizsargātu viņus, gājiena dalībniekus aplenca policijas spēki. Nemiera cēlāji viņiem sekoja.

”Mums nevajag jūsu likumus, Eiropa. Mēs esam pareizticīga valsts, un mēs neļausim apkaunot savu tēvzemi un bērnus. Kauns,” sašutis par notiekošo bija pret praidu noskaņots aktīvists.

Solidarizējoties ar praida dalībniekiem, gājienā viņiem pievienojās arī vairāki ārvalstu vēstniecību pārstāvji. Policija aizturēja vienu vīrieti, kuram līdzi bija soma ar olām, ar ko apmētāt praida dalībniekus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas