Mišela Obama neveikli pārkāpj etiķeti Saūda Arābijā

0 komentāri

Neveikls etiķetes pārkāpums vizītē Saūda Arābijā gadījies ASV pirmajai lēdijai Mišelai Obamai.

Prezidents Baraks Obama ar kundzi ieradās Saūda Arābijā, lai valstij izteiktu līdzjūtību sakarā ar 90 gadus vecā karaļa Abdulla nāvi. Vizīte bija īsa un maz atspoguļota, taču mediju uzmanību pievērsa kas cits. Pieņemšanā ASV pirmā lēdija Mišela Obama neievēroja protokolu un paspieda roku jaunajam karalim. Saskaņā ar islāma likumiem – vīrietim ir aizliegts pieskarties sievietei, kas nav viņa radinieku lokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizstāvot Obamas kundzi, Baltais nams gan norādījis, ka diplomātiskajos pasākumos šo normu bieži neievēro. Turklāt ar karalisko ģimeni iepriekš ir sarokojusies arī Hilarija Klintone, Madlēna Olbraita un Vācijas kanclere Angela Merkele.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas