Miris slaktiņā Armēnijā ievainotais mazulis

0 komentāri

Slimnīcā Erevānā no dzīves aizgājis slaktiņā Gjumri pilsētā, Armēnijas ziemeļrietumos, ievainotais pusgadu vecais Sergejs Avetisjans, pirmdien pavēstīja mediķi. Līdz ar to kopējais traģēdijā bojāgājušo skaits tagad ir septiņi.

Aizdomās par slaktiņa sarīkošanu tiek turēts Krievijas karavīrs Valērijs Permjakovs, kurš dienēja Krievijas armijas bāzē Gjumri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazulis bija vienīgais izdzīvojušais uzbrukumā Avetisjanu ģimenei. Uzbrucējs viņu bija sadūris ar šautenes durkli.

Armēnijas ģenerālprokurors Gevorgs Kostanjans iepriekš paziņoja, ka lietu par Gjumri slaktiņu izmeklēs armēņu puse un šajā noziegumā vainīgais pie atbildības tiks saukts Armēnijas teritorijā.

Permjakovs 12.janvārī pameta savu dienesta vietu Gjumri un, kā uzskata izmeklētāji, nogalināja sešus Avetisjanu ģimenes locekļus, bet vēl vienu ievainoja.

Saģērbies civilistu drēbēs, viņš mēģināja šķērsot Armēnijas-Turcijas robežu, kur viņu aizturēja Krievijas robežsargi. Permjakovs tika nogādāts atpakaļ bāzē Gjumri.

Avetisjanu ģimenes nogalināšana, kā arī tas, ka Permjakovs netika uzreiz izdots Armēnijas varasiestādēm, valstī izraisījis plašus protestus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas