Minskā atkal mēģinās noregulēt Ukrainas konfliktu

0 komentāri

Lai risinātu Austrumukrainas konfliktu, Minskā šodien gaidāmas jaunas sarunas starp Ukrainas, Krievijas un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāvjiem.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko cetrutdien aicinājis nekavējoties organizēt ar kaujiniekiem miera sarunas un norādījis, ka tām būtu jānoved pie “tūlītēja pamiera un smago ieroču atvilkšanas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašpasludinātās “Doņeckas tautas republika” pārstāvis Andrejs Purgins paziņojis, ka nosūtīs uz sarunām arī savu pārstāvi. Viņš gan piebilda, ka vēl nav zināms, vai tikšanās tiešām notiks, jo iepriekš šādas tās esot izjukušas.

Pēdējā Minskas tikšanās notika 24. decembrī, bet nekādu progresu tajā neizdevās panākt. Toreiz Kijevu sadusmoja kaujinieku lēmums nosūtīt uz sarunām zemāka līmeņa pārstāvjus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas