Milzīga panika un simtiem kliedzošu, bēgošu bērnu – bruņojies vīrietis iebrūk skolā

2 komentāri

Trolhetenā, Zviedrijā, kāds ar zobenu bruņots un maskā tērpies vīrietis iebrucis skolā. Viņš nogalinājis divus cilvēkus, bet trīs nopietni ievainojis. Policisti uzbrucēju esot sašāvusi, bet pagaidām nav zināms slaktiņa motīvs.

Milzīga panika un simtiem kliedzošu, bēgošu skolēnu  – tā redzēto raksturo aculiecinieki. Vīrietis nogalinājis vienu skolotāju un skolēnu, bet slimnīcā nogādāti divi zēni un skolotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“11 gadus vecs zēns atrodas kritiskā stāvoklī un pašlaik notiek operācija. 15 gadus vecs zēns ir intensīvajā aprūpē – viņa stāvoklis ir relatīvi stabils. Savukārt skolotājs atrodas kritiskā stāvoklī,” stāsta mediķi.

Foto:

Uzbrucējs ticis sašauts un arī pašlaik atrodas slimnīcā.

Tiek ziņots, ka uzbrucējs bija tērpies slavenās filmas Zvaigžņu kari varoņa maskā, tāpēc skolas audzēkņi sākotnēji domājuši, ka notiekošais ir joks un pat gribējuši ar vīrieti nofotografēties.

Slaktiņš notika skolas kafejnīcā, kas ir pieejama arī plašākai sabiedrībai. Jāpiemin, ka jau iepriekš šī skola izpelnījusies pārmetumus par nepietiekamu drošības pārbaudi. Pēdējo reizi Zviedrijā uzbrukums skolā notika pirms 50 gadiem.

Video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  Officers have identified the suspect but not released his name. They have searched the suspect's home and have found "interesting" things, spokesman Thord Haraldsson told a news conference.
  He was not previously known to police, he said.
  Asked about possible links to far-right extremism, Mr Haraldsson refused to comment, Swedish radio reports.

  22.10.2015 22:49

 • Ilga
  0

  Ilga

  Bildēs visi tumšādainie...Vai tie būtu tie zviedri?

  23.10.2015 09:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas