Miljoniem filipīniešu pulcējas uz pāvesta Franciska brīvdabas misi Filipīnās

0 komentāri

Vairāk miljoni filipīniešu svētdien pulcējušies uz pāvesta Franciska vadītu brīvdabas misi galvaspilsētā Manilā, kas acīmredzot būs viens no visu laiku plašākajiem brīvdabas dievkalpojumiem.

Neraugoties uz lietaino un vējaino laiku, saviļņotie cilvēki sagaidījuši pāvestu ar dziesmām un gavilēm. Lēsts, ka jau divas stundas pirms mises sākuma Rizalas parkā bija sanākuši trīs miljoni cilvēku. Tika lēsts, ka kopumā mises dalībnieku skaits varētu sasniegt sešus miljonus, bet šobrīd nav zināms, vai šīs prognozes piepildījušās.

Pirms divdesmit gadiem pāvesta Jāņa Pāvila II vadīta mise Manilā pulcināja vairāk nekā piecus miljonus katoļticīgo.

Uzrunājot cilvēkus, Francisks aicinājis viņus atbalstīt citam citu un sargāt savu ticību no mūsu laikmetam raksturīgā apjukuma. Viņš atgādinājis, ka Filipīnām, kur 80% iedzīvotāju ir katoļi, ir īpaša misija kā katoļticības priekšpostenim Āzijā.

Tropiskās vētras dēļ pāvests Francisks sestdien bija spiests saīsināt savu vizīti Filipīnu austrumos, kur viņš vadīja misi, pieminot 2013.gada novembrī taifūnā Haijan bojāgājušos.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas