Miljardieris, kam piederēja Dienvidkorejā nogrimušais prāmis, atrasts miris

0 komentāri

Dienvidkorejas policija atklājusi, ka atrastas miljardiera Jū Bjungeuna mirstīgās atliekas. Miljardierim piederēja šogad traģiskajā avārijā cietušais prāmis, kas nogrimstot laupīja dzīvību vairāk nekā 300 cilvēkiem.

Viņa līķis tika izskalots no kādas upes pirms mēneša. Ekspertīzēs noskaidrots, ka atrastais ķermenis atbilst meklēšanā izsludinātajam prāmja “Sewol” īpašniekam. Policija pagaidām miljardiera patiesos nāves iemeslus neatklāj.

Jau iepriekš Jū Bjungeuns bijis saistīts ar vairākām finanšu mahinācijām. Viņam tikušas izvirzītas apsūdzības arī nogrimušā kuģa uzturēšanas pārkāpumos. Policija jau iepriekš bija arestējusi miljardiera sievu un vēl piecus ģimenes locekļus.

Meklēšanā joprojām atrodas viņa vecākais dēls, par kura viņa atrašanās vietas paziņošanu izsludināta 100 tūkstošu dolāru atlīdzība.

Šā gada aprīlī Dienvidkorejā traģiskā prāmja avārijā dzīvību zaudēja vismaz 300 cilvēku, no kuriem liela daļa bija bērni, kas devās ekskursijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas