Milānā sākas Krievijas un Ukrainas līderu tikšanās

1 komentārs

Piektdien, 17. oktobrī, Milānā gaidāms lielākais divu dienu Eiropas Savienības (ES) un Āzijas valstu vadītāju sanāksmes notikums – Krievijas prezidenta Vladimira Putina un Ukrainas valsts galvas Petro Porošenko tikšanās.

Abu līderu divpusējā tikšanās nebūs samita oficiālajā norises vietā. Tā notiks viesnīcā. Prognozēts, ka tur prezidenti pārrunās gan nesaskaņas par gāzi, gan arī pamieru Ukrainā. Samitā prezidentiem paredzēta tikšanās arī ar citiem valstu līderiem. Jau piektdienas rītā abiem ir ieplānotas brokastis ar Vācijas, Francijas, Lielbritānijas un Itālijas līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā būs pirmā reize, kad V. Putins piedalīsies sarunās tik plašā formātā, kopš Krievija Ukrainas konflikta dēļ jūnijā tika izslēgta no septiņu pasaules attīstītāko valstu G7 samita.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Magnuss
    0

    Magnuss

    Leprikons

    17.10.2014 14:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas