Milānā protestē pret izstādes tēriņiem

0 komentāri

Tūkstošiem studentu šodien izgāja Itālijas pilsētas Milānas ielās, protestējot pret tēriņiem, kas saistīti ar gaidāmo EXPO izstādi.

Demonstranti pauda pārliecību, ka astronomiskās summas, kas tiek tērētas izstādei, prātīgāk būtu bijis tērēt izglītībai un jaunu darbavietu radīšanai, nevis dārgam imidža projektam.

Izstādes rīkotāji gan iebilst, ka pusgadu ilgais pasākums valsts ekonomikā ienesīs ap 10 miljardiem eiro. Tomēr viņiem nākas arī taisnoties par to, kāpēc Itālijas paviljons, kura sākotnējās izmaksas tika mērotas ar 63 miljoniem eiro, beigās izmaksājis 92 miljonus eiro.

Pasākums arī izpelnījies kritiku par korupciju. Rīt Milānā, līdz ar EXPO atklāšanu, plānota krietni lielāka demonstrācija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas