Migranti jau otro nedēļu turpina protesta akciju uz Grieķijas-Maķedonijas robežas

0 komentāri

Jau otro nedēļu turpinās migrantu protesta akcija nometnē pie Grieķijas robežas ar Maķedoniju. Pieprasot robežas atvēršanu, migranti bloķējuši dzelzceļa sliedes. Viņi arī atsakās doties uz bēgļu centriem citviet Grieķijā, norādot, ka vēlas turpināt ceļu Rietumeiropas virzienā.

Migranti arī nebaidās no sadursmēm ar policistiem, kas mēģina viņus dabūt prom no sliedēm. Patvēruma meklētāji, kuru vairākums ir Sīrijas kara bēgļi, vēlas robežas atvēršanu, lai pa tā dēvēto Balkānu koridoru dotos uz Vāciju vai citām turīgākām Eiropas Savienības valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašizveidotajā nometnē mitinās tūkstošiem patvēruma meklētāju. Viņu vidū jau iestājies apjukums – daudzi nezina, ko tālāk darīt. Liela daļa atsakās doties uz Grieķijas izveidotajiem oficiālajiem bēgļu uzņemšanas centriem, jo daži, kas tur jau pabijuši, ir atgriezušies, stāstot, ka dzīves apstākļi daudz neatšķiras no tiem, kādi valda uz robežas.

“Mūsu paziņas stāsta, ka tās nometnes atrodas izolētās vietās. Turklāt tā situācija ir tāda pati. Tur ir teltis, tikai teltis. Tajās nav apkures un ir par maz dušu, kur nomazgāties,” saka kāds patvēruma meklētājs.

Eiropas Savienība strādā pie bēgļu pārvietošanas programmas, kuras ietvaros noteikts migrantu skaits tiks izvietots citās Eiropas Savienības valstīs. Taču šīs nometnes iemītnieki norāda, ka nekādas informācijas viņiem par to nav.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas