“Miers, mīlestība, Vudstoka” attiecībās ar Krieviju tagad nebūs, saka Ilvess

1 komentārs

“Fakts, ka Ukrainā kritušo skaita pieaugums samazinās, nenozīmē automātisku atgriešanos pie “miers, mīlestība, Vudstoka” attiecībās ar Krieviju,” sestdien Rīgas konferencē sacīja Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess.

Uzstājoties diskusijā par Krieviju 21. gadsimtā, Ilvess atzina, ka nezina, kādā virzienā pašlaik Krievija dodas, taču Eiropai beidzot nepieciešams saredzēt ikdienas realitāti. Kā piemēru viņš minēja Krievijas rīcību vairākās valstīs, tostarp Ziemeļeiropā un Baltijā, kur Krievija veic arvien aktīvāku spiegošanu, kā arī īsteno cilvēku nolaupīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilvess akcentēja, ka fakts, ka Ukrainā kritušo skaita pieaugums samazinās, nenozīmē automātisku atgriešanos pie miera. Igaunijas prezidents norādīja, ka Eiropā esošās runas par to, ka ir jāuzsāk vai jāpastiprina dialogs ar Krieviju, ir atbalstāma stratēģija, taču tā nevar tikt uzskatīta par daļu politikas.

“Uzvarētāji ir tie, kas spēj sevi aizsargāt,” sacīja Ilvess.

Rīgas konference, kas šodien turpinās Nacionālās bibliotēkas ēkā, ir viens no Ziemeļeiropas nozīmīgākajiem drošības un ārpolitikas forumiem, tajā pulcējušies augsta līmeņa ārvalstu drošības un ārpolitikas eksperti, diplomāti, politiķi, uzņēmēji un zinātnieki.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Krievijai nesanāca būt par impēriju.

    09.11.2015 07:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas