Merkele atbalsta sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Sankcijas pret Krieviju joprojām ir nepieciešamas un ir neizbēgamas, ja Maskava turpinās pārkāpt Ukrainas teritoriālo integritāti – paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Uzrunājot Eiropas uzņēmējus Berlīnē Merkele sacīja, ka kamēr Krievija nesper soli pretim Ukrainas konflikta atrisināšanai, ir nepieciešamas ekonomiskās sankcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Merkeles teiktā tās ir neizbēgamas, lai gan kaitēs Vācijas un visas Eiropas ekonomikai. Vēl novembra sākumā Merkele bija uzsvērusi, ka Eiropas Savienības dalībvalstis neplāno ieviest jaunas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju.

Vācijas mediji min, ka kanclere tagad mainījusi savu nostāju, jo iepriekšējie mēģinājumi pārliecināt Krievijas līderus mainīt savu nostāju nav nesuši gaidītos rezultātus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas