Melnās piektdienas vājprāts! Pieaugušie ir gatavi atņemt mantas pat bērniem…

0 komentāri

Sociālajos tīklos nonākuši videomateriāli, kas iemūžinājuši Melnās piektdienas izpārdošanu trakumu ASV. Redzams, ka iedzīvotāji, lai tiktu pie kārotās preces, ir gatavi likt lietā pat fizisku spēku.

Melnā piektdiena ASV allaž norisinās uzreiz pēc Pateicības dienas. Dzenoties pēc lētām precēm, pamatā elektrotehnikas un apģērba, tūkstošiem cilvēku gatavi Pateicības dienas vakaru un nakti pavadīt pie veikalu durvīm, lai pirmie varētu izķert labāko preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Internetā publiskoti vairāki video ar pagājušajā nedēļas nogalē notikušās Melnās piektdienas “labākajiem momentiem”. Tajos uzskatāmi redzams “šopinga” pārņemto cilvēku tolerances trūkums. Nežēlīgas dūru cīņas, grūstīšanās un pat brutāla preču atņemšana bērniem… Šīs ir tikai dažas no epizodēm, taču tās runā pašas par sevi.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas