Meitene bez rokām skaisti zīmē ar kājām un sapņo kļūt par profesionālu dziedātāju

0 komentāri

“Sākumā zīmēju tad, kad sagribējās. Vēlāk skolā sāku apmeklēt zīmēšanas pulciņu, kur zīmēšanu apguvu profesionālākā līmenī,” stāsta Marina Kodī no Krimas, kas rada mākslu, zīmuli turot kājās.

Lai arī, pabeidzot skolu, beigušies arī zīmēšanas pulciņi, tagad pie zīmēšanas Marina ķeras tad, kad uznāk iedvesma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat meitene apguvusi arī dziedāšanas prasmes. Viņas vokālā pedagoģe Oksana Nikitinskaja norāda, ka laika gaitā Marinas talants ir tikai progresējis. “Man darbs ar viņu sniedz milzu gandarījumu. Es redzu, ka ar katru reizi Marinas balss skan aizvien labāk un labāk. Tas kontrasts, kāda viņa pie manis atnāca pirms trim gadiem un tagad, ir milzīgs – kā zeme un debesis,” stāsta O. Nikitinskaja. Skolotāja raksturo Marinu kā lielu optimisti, kas tic nākotnei.

Pagaidām vēl nepiepildīts sapnis Marinai ir kļūt par profesionālu dziedātāju.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas