No prāmja Adrijas jūrā izdevies evakuēt 407 cilvēkus; atrasti vēl četri līķi

0 komentāri

Pirmdien turpinās cilvēku evakuācija no ugunsgrēka piemeklētā prāmja Adrijas jūrā. Līdz šim izdevies izglābt 419 no 478 pasažieriem un apkalpes locekļiem, kas atradās prāmī.

Meklēšanas un glābšanas operācijas gaitā Adrijas jūrā, apvidū, kur uz prāmja Norman Atlantic izraisījās ugunsgrēks, atrasti vēl četru cilvēku līķi, pirmdien pavēstīja Grieķijas jūras lietu ministrs Miltiadis Varviciotis.

“Itālijas varasiestādes apstiprinājušas, ka ir atrasti četri līķi,” žurnālistiem apliecināja ministrs.

Jau iepriekš bija zināms, ka dzīvību zaudējis viens kuģa pasažieris – kāds Grieķijas pilsonis, kurš iekritis ūdenī, cenšoties sasniegt glābšanas laivu.

59 cilvēki joprojām gaida, kad viņi tiks evakuēti no kuģa, atsaucoties uz Grieķijas amatpersonu teikto, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Ziņu aģentūra Ansa vēsta, ka mēģinājums prāmi aizvilkt nav izdevies, jo tauva pārtrūkusi.

Ugunsgrēks ir savaldīts, bet no apakšējiem klājiem joprojām veļas dūmi un uguns var uzliesmot no jauna, ziņo Ansa.

Jau vēstīts, ka ugunsgrēks uz prāmja Norman Atlantic izcēlās naktī uz svētdienu, kad tas bija ceļā no Patras ostas Grieķijā uz Ankonu Itālijā.

Glābšanas operāciju apgrūtina spēcīgs lietus, vējš un augstie viļņi.

Kā atzinis Grieķijas jūrlietu ministrs Miltiadis Varviciotis, šī ir viena no sarežģītākajām glābšanas darbu operācijām jūrā, ar kādu jebkad nācies saskarties Grieķijas dienestiem.

Glābšanas operācijā iesaistījušies Grieķijas, Itālijas un Albānijas kuģi un helikopteri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas