Medvedevs: Krievija cieš iespaidīgus zaudējumus

0 komentāri

Krievijas valdības vadītājs Dmitrijs Medvedevs atzinis, ka Rietumvalstu sankciju dēļ  Krievija cieš iespaidīgus zaudējumus. Premjerministrs arī norādīja, ka rubļa kursa kritums ilgi neturpināsies un tiks stabilizēts, tiesa gan, neminot nekādus termiņus.

Pēc viņa teiktā, Rietumvalstu sankcijas nes Krievijai zaudējumus, taču tas ir zobens ar diviem asmeņiem. Arī Rietumvalstīm nāksies dārgi maksāt  par zaudētajām biznesa iespējām Krievijā.

”Šo lēmumu cena ir desmitiem miljardu dolāru. Tas nozīmē, ka mūsu ekonomika ir cietusi dažus desmitus miljardu dolāru zaudējumus, un kā lēš mūsu ekonomisti, Eiropas kompānijas kas novēršas no kontraktiem ar Krieviju, šogad zaudējušas 40 miljardus eiro un nākamgad zaudēs 50 miljardus eiro,” norādīja Medvedevs.

Medvedeva vārdi izskan laikā, kad Krievijas iedzīvotāji steidz uz valūtas maiņas punktiem apmainīt rubļus pret kādu stabilāku valūtu. Tomēr premjers aicināja nekrist panikā, norādot, ka arī viņam algu maksā rubļos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas