Masu kautiņā Maskavas lielākajā kapsētā nogalināti divi cilvēki

0 komentāri

Maskavā, Krievijas galvaspilsētās lielākajā kapsētā, sestdien, 14. maijā, noticis masu kautiņš, kurā piedalījušies vismaz divsimt cilvēki. Divi gājuši bojā.

Krievijas iekšlietu dienesti ziņo, ka kautiņā attiecības noskaidrot mēģinājuši kapsētas darbinieki – no vienas puses ziemeļkaukāzieši, no otras puses – imigranti no Centrālāzijas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, konflikta iemesls bija tiesības sniegt dažādus pakalpojumus kapsētas teritorijā.

Kautiņa laikā atskanējuši arī šāvieni, bet pēc tā, automašīnā bēgot no policijas, kautiņa dalībnieki notriekuši divus garāmgājējus. Viņi gājuši bojā.

Aizturēti vairāk nekā 50 cilvēku.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas