Maskava: Rietumi sistemātiski bloķē mūsu priekšlikumus sākt diskusijas

0 komentāri

Krievijas Ārlietu ministrija oficiālā paziņojumā kategoriski noliedz Krievijas iesaisti Ukrainas konfliktā un apsūdz konflikta eskalācijā.

”Rodas jautājums, kāpēc tie, kas vēlas sasaukt ANO Drošības padomes ārkārtas sēdi, sistemātiski bloķē mūsu priekšlikumus sākt saprātīgas diskusijas par Ukrainas traģēdijas cēloņiem un mēģinājumus panākt risinājumu, kas nāks par labu Ukrainas iedzīvotājiem tā vietā, lai izmantotu Ukrainu vienpusējās ģeopolitiskās shēmās,” teikts Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas Ārlietu ministrija:

Kāpēc Rietumvalstu galvaspilsētas turpina mudināt Kijevas valdību izmantot ”samērīgu” spēku tā vietā, lai nosodītu šos noziegumus?

”Ikvienā konfliktā Tuvajos Austrumos, Āfrikā un citās pasaules valstīs rietumi nemainīgi pieprasa izbeigt vardarbību, kas kaitē civiliedzīvotājiem. Taču saistībā ar kliedzošajiem cilvēktiesību pārkāpumiem Dienvidukrainā rietumvalstis ieņemt diametrāli pretēju pozīciju,” pausts oficiālā Krievijas Ārlietu ministrijas paziņojumā.

Tajā arī norādīts, ka “Krievijas partneri, protams, saprot, ka pašaizsardzības spēku militārie mērķi ir atvairīt Ukrainas spēkus no Luhanskas un Doņeckas tik tālu, cik tālu tie nespēj izmantot savu smago artilēriju pret nevainīgiem civiliedzīvotājiem”.

”Pašaizsardzības spēkiem” nav citas izvēles kā vien turpināt aizstāvēt iedzīvotāju mājas un ģimenes,” pauž Maskavas amatpersonas.

Krievija augusta beigās ievedusi Ukrainas teritorijā savus tankus un citu militāro tehniku. NATO fiksējusi satelītattēlus, kuros redzama Krievijas armijas spēku kustība cauri Ukrainas laukiem.

Eiropas Savienības (ES) līderi uzdevuši ekspertiem nedēļās laikā sagatavot pret Krieviju sankcijas, kas tai varētu tikt noteiktas Maskavas pret Ukrainu īstenoto pasākumu dēļ, svētdien pēc ES dalībvalstu līderu samita sanāksmes paziņoja Eiropadomes prezidents Hermans van Rompejs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas