Maskavā noticis ugunsgrēks šūšanas rūpnīcā; vismaz 12 bojāgājušie

0 komentāri

12 cilvēki gājuši bojā ugunsgrēkā kādā šūšanas rūpnīcā Maskavā. Ugunsgrēks izcēlās sestdienas vakarā Sokoļņiku rajonā Krievijas galvaspilsētas austrumdaļā un pilnībā pārņēma 3000 kvadrātmetru ēku.

Neoficiāli izskanējušas aizdomas, ka ugunsgrēka iemesls varētu būt ļaunprātīga dedzināšana, lai slēptu kāda cita nozieguma pēdas. Ugunsgrēku izdevās apdzēst ap vieniem naktī, ugunsdzēsēji arī apturēja liesmu izplatīšanos, vēl pirms tās sasniedza pirotehnikas darbnīcu ēkas pagrabstāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd nav zināms, vai 12 upuri ir gājuši bojā ugunsgrēkā vai agrāk. Bojāgājušo vidū ir arī divi bērni un viens zīdainis. Pagaidām visi identificētie upuri ir ekonomiskie migranti no Centrālāzijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas