Maskava noraida memoriāla izveidi Ņemcova slepkavības vietā

1 komentārs

Maskavas amatpersonas otrdien noraidījušas ierosinājumu izveidot memoriālu vietā, kur februārī tika nošauts Krievijas opozīcijas līderis Boriss Ņemcovs. Maskavas valdības memoriālu komisijas vadītājs paziņoja, ka šādi tiktu pieminēta pati slepkavība, nevis nogalinātais cilvēks, un tas neesot nepieciešams.

Ņemcovs tika noslepkavots 27. februāra vakarā uz tilta Maskavas centrā līdzās Kremlim. Policija arestējusi personas, kuras tiek turētas aizdomās par slepkavības pastrādāšanu, bet tās pasūtītāju nav identificējusi.

Opozīcijas atbalstītāji Ņemcova slepkavībā vainojuši Kremli, bet Krievijas varasiestādes kategoriski noliedz jebkādu saistību ar šo lietu.

Slepkavības vietā joprojām tiek likti ziedi, atstātas sveces un fotogrāfijas.

Ņemcova bijušie līdzgaitnieki nosodījuši amatpersonu lēmumu aizliegt memoriāla uzstādīšanu.

“Lēmums apvaino ne tikai Borisa piemiņu, bet daudzus maskaviešus, kas cienīja un izjuta simpātijas pret Borisu,” sacīja pazīstamais opozicionārs un Ņemcova bijušais līdzgaitnieks Iļja Jašins.

1 komentārs

TOP komentāri

  • A NA MESTE GIBEĻI PUTINA
    +1

    A NA MESTE GIBEĻI PUTINA

    A NA MESTE GIBEĻI PUTINA TOGDA TOŽE ŅIČEGO ŅE BUDET ?

    12.10.2015 20:33

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas