Maskavā nojauks ēkas, kas neiederas pilsētas veidolā

0 komentāri

Maskavā sākusies savdabīga pilsētas attīrīšana – varas iestādes nolēmušas nojaukt bez būvniecības atļaujas uzceltās ēkas, kas neiederas pilsētas arhitektoniskajā ainavā.

Nojaukšanai nolemtas galvenokārt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados uzceltās mājas – pārsvarā tie ir veikali, kafejnīcas, kioski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savulaik šīm būvēm bija dota tikai pagaidu būvniecības atļauja, tāpēc tās celtas kā pārvietojami namiņi.

Taču galu galā tās Krievijas metropolē atrodas vairāk nekā divas desmitgades un, pēc varas iestāžu domām, krietni bojā Maskavas izskatu.

Daudzi īpašnieki neatsaucās aicinājumam pašiem novākt nevēlamās ēkas, tāpēc viņus šajās dienās pārsteidza nevēlams viesis – buldozers. Šī akcija guvusi plašu sabiedrības atbalstu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas