”Malaysia Airlines” melnās kastes separātisti, visticamāk, mēģinās nogādāt Maskavā

0 komentāri

Dažas no “Malaysia Airlines” lidmašīnas tā dēvētajām melnajām kastēm, kurās glabājas informācija par to, kas notika gaisa kuģī pirms avārijas, notikuma vietā pirmie ir atraduši separātistu kaujinieki Vienā no Luhanskas apgabala robežpārejas punktiem separātisti plāno svarīgo informāciju nodot Krievijas Federālā drošības dienesta aģentiem.

Avarējušās ”Malaysia Airlines” lidmašīnas atlūzas izkaisītas Krievijas atbalstīto vietējo separātistu un krievu algotņu bruņoto bandu kontrolētajā teritorijā vairāku kilometru plašā rādiusā, informē ārvalstu mediji.

Viena no melnajām kastēm tomēr ir nonākusi Ukrainas dienestu rīcībā.

Bažas par melnās kastes nonākšanu Maskavas rīcībā pauda arī politologs Jānis Daukšts:

Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko pauda, ka zenītraķešu iekārta “Buk”, no kuras ticis raidīts nāvējošais šāviņš uz “Malaysia Airlines” lidmašīnu, aizvadītajā naktī tikusi pārvesta uz Krievijas teritoriju, kur to, domājams, iznīcinās.

Glābēji patlaban turpina meklēt bojāgājušo mirstīgās atliekas un pierādījumus, kas varētu liecināt par “Malaysia Airlines” gaisa kuģa bojāejas apstākļiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas