Malaysia Airlines katastrofas vietā Ukrainā atrastas jaunas bojāgājušo mirstīgās atliekas

0 komentāri

Deviņus mēnešus pēc Ukrainas austrumos notriektās Malaizijas lidmašīnas Malaysia Airlines Nīderlandes izmeklētājiem katastrofas vietā izdevies atrast jaunas bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Tāpat ir atrastas un atgūtas arī bojāgājušo cilvēku personiskās mantas, tostarp dārglietas, ko izmeklētājiem nodevuši vietējie iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nīderlandes izmeklētāju pārstāvis Maikls Māršals norāda, ka darbs notikuma vietā varētu ilgt vēl aptuveni trīs nedēļas. ”Mēs esam šeit, lai pārbaudītu divas vēl nepārbaudītās zonas un savāktu visus pierādījumus, kas nepieciešami izmeklēšanai, tostarp cilvēku mirstīgās atliekas, ko pēc tam nogādāsim Nīderlandē.””

Malaysia Airlines lidmašīna ar 298 pasažieriem uz klāja tika notriekta pērnā gada 17. jūlijā. Katastrofā gāja bojā visi tajā esošie 298 cilvēki, no kuriem lielākā daļa bija nīderlandieši.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas