”Malaysia Airlines” katastrofas vietā ierodas Nīderlandes eksperti

0 komentāri

Doņeckas apgabala Torezā, no kuras netālu pagājušajā nedēļā nogāzās ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna un kur pašlaik tiek glabātas bojāgājušo mirstīgās atliekas, ieradušies Nīderlandes eksperti, pavēstījis Nīderlandes premjerministrs Marks Rute (Mark Rutte).

Fotogalerijā redzams Ukrainais atbildīgo glābēju darbs traģēdijas norises vietā:

Vietā, kur pagājušajā ceturtdienā nogāzās pasažieru lidmašīna, atrasta 251 bojāgājušā cilvēka mirstīgas atliekas un 66 atsevišķas ķermeņa daļas, liecina Ukrainas Ārkārtas situāciju valsts dienests. Jau ziņots, ka kopumā lidmašīnā atradās 298 cilvēki, un lielākā daļa pasažieru bija nīderlandieši. Nīderlande katastrofā zaudēja 193 pilsoņus.

Nīderlandes eksperti kriminālistikas eksperti sākuši identificēt 196 atrastos līķus, vēta BBC. ”Mēs vēlamies atgūt savus cilvēkus,” Nīderlandes premjers pauda parlamentam.

Tikmēr Ukrainas premjerministrs Arens Jaceņuks aicinājis Nīderlandi vadīt starptautisko izmeklēšanu.
ASV apgalvo, ka aug pierādījumu skaits tam, ka ”Malaysia Airlines” katastrofā, kas notika pagājušajā ceturtdienā, vainojama Krievija. Maskavai tiek pārmests, ka tā nodrošinājusi separātistus ar kara tehniku, kas tika izmantota 17. jūnija uzbrukumā ”Malaysia Airlines” lidaparātam.

Neņemot vērā notikušo katastrofu, kas Krievijas un Ukrainas konfliktu padarījusi starptautisku, Doņeckā turpinās nemieri. Piemēram, sīvas kaujas norit Doņeckas dzelzceļa stacijas apkārtnē, vēsta AFP. Teroristi noslēguši ceļus, savukārt iedzīvotāji pamet pilsētu, kā varēdami – mikroautobusos vai kājām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas