“Malaysia Airlines” atlaidīs sešus tūkstošus darbinieku

0 komentāri

Malaizijas nacionālā aviokompānija “Malaysia Airlines” šodien, 29.augustā, paziņojusi, ka sakarā ar restrukturizāciju atlaidīs sešus tūkstošus aviokompānijas darbinieku. Tāpat plānots samazināt lidojumu maršrutu skaitu un nomainīt valdes priekšsēdētāju.

Šāds lēmums pieņemts, lai glābtu aviokompāniju no bankrota. ”Malaysia Airlines” aviokompānijai vērnienīgus zaudējumus nesušas reisu MH370 un MH17 lidmašīnu traģēdijas.

Tomēr eksperti norāda, ka aviokompānija jau gadiem ilgi izcieš zaudējumus un tas saistāms ar neprofesionālo kompānijas vadību.

Malaizijas aviokompāniju valsts investīciju fonds “Khazanah Nasional”, kam šobrīd pieder 70% “Malaysia Airlines” akciju iepriekš paziņojis, ka plāno ieguldīt kompānijas glābšanā ievērojamu summu. Plānots, ka trīs gadu laikā ”Malaysia Airlines” varētu kļūt par pelnošu aviokompāniju.

Ar “Malaysia Airlines” reisa MH370 lidmašīnu no Kualalumpuras uz Pekinu sakari tika zaudēti 8.martā. Lidmašīnā atradās 239 cilvēki. Savukārt reisa MH17 lidmašīna, kas bija ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru, tika notriekta Ukrainas austrumos, Doņeckas apgabalā, virs separātistu kontrolētās teritorijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas