Malaizijas lidmašīnas pazušana nodēvēta par “lielāko mistēriju” aviācijas vēsturē

0 komentāri

Apritējuši divi gadi, kopš Indijas okeānā ceļā pazuda Malaizijas lidmašīna. Lai pieminētu pazudušos cilvēkus, daudzviet notikuši piemiņas pasākumi.

Malaysia Airlines lidmašīnas pazušana ir nodēvēta par “lielāko mistēriju” aviācijas vēsturē.

Par spīti visu laiku dārgākajai meklēšanas operācijai, lidmašīnas pēdas tā arī nav atrastas, taču jaunākā informācija liecina, ka pie Mozambikas krastiem, iespējams, izskalots lidmašīnas korpusa fragments.

Eksperti apstiprinājuši, ka atlūza ir no tāda paša lidmašīnas modeļa, taču – vai tieši no šā lidaparāta, nav zināms.

Tuvinieki pieprasa turpināt meklēšanu, savukārt amatpersonas lidmašīnas pazušanu jau pasludinājušas par negadījumu.

”Ar vislielāko nožēlu oficiāli paziņojam, ka Malaysia Airlines reisa MH370 lidojums saskaņā ar visiem Čikāgas konvencijas standartiem ir pasludināts par negadījumu un visi 239 pasažieri tiek uzskatīti par bojāgājušiem,” paziņojis Malaizijas civilās aviācijas ģenerālis Azarudins Abduls Rahmans.

Foto

Jau vēstīts, ka 2014. gada 8. martā lidmašīna ar 239 pasažieriem uz klāja ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu pēkšņi mainīja kursu un ilgstoši lidoja virs Indijas okeāna.

Pēdējo reizi sakari ar to fiksēti virs Dienvidķīnas jūras.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas