Malaizijā nogādā pirmās ”Malaysia Airlines” bojā gājušo mirstīgās atliekas

0 komentāri

Piektdien, 22. augustā, Malaizijas starptautiskajā lidostā ar īpašu reisu no Amsterdamas nogādātas pirmās 20 Ukrainas austrumos notriektās ”Malaysia Airlines”” lidmašīnas pasažieru mirstīgās atliekas.

Pieminot katastrofā bojā gājušos, piektdien Malaizijā izsludināta sēru diena.

Bojā gājušo piemiņai tiks noturēts klusuma brīdi – šajā laikā kustība uz vairākiem Kualalumpuras ceļiem tiks apturēta. Godināšanas ceremonijā piedalīsies Malaizijas karaliskā ģimene, vairākas augsta ranga amatpersonas un karavīri.

Šī ir pirmā reize, kad Malaizijā, godinot civiliedzīvotājus, tiek izsludinātas nacionāla mēroga sēras.

”Malaysia Airlines” lidmašīna 17. jūlijā bija ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Katastrofā visi lidaparātā esošie 298 cilvēki gāja bojā. Lielākā daļa valstu norāda, ka to notrieca ukraiņu separātisti ar Krievijas piegādātu raķešu tehniku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas