Malaizijā atrasta mirusi modele no Igaunijas

0 komentāri
Malaizijā atrasta mirusi modele no Igaunijas
Avots: Facebook.com

Uz salas Puala Rawa, Malaizijā, mirusi atrasta Igauņu modele Regīna Sosalu (Regina Soosalu). Policija aizdomās turamā statusu noteikusi sešām personām, taču saistībā ar šo lietu joprojām esot daudz neatrisinātu jautājumu.

Sākotnēji tika uzskatīts, ka Igaunijas modele ir noslīkusi, taču, veicot izmeklēšanu, policijai uz modeles līķa izdevās atklāt ”aizdomīgas” brūces, vēsta “The Star”.

Policijai patlaban sešām personām noteikusi aizdomās turamā statusu. Visas šīs personas arī atradās uz salas kopā ar igauņu modeli, norāda izmeklētāji, uzsverot, ka plašāka informācija patlaban netiek izpausta, jo joprojām turpinās izmeklēšana. Pagaidām vēl nav nopratināts modeles puisis.

Kāda persona, kas bija tuva gan modelei, gan modeles puisim, norādījusi, ka pēdējo reizi viesnīcas darbinieki manījuši R. Sosalu dodamies uz netālu esošo molu, no kura sieviete tā arī neatgriezās.

Vietējā policija jau ir sazinājusies ar Igaunijas vēstniecību Pekinā, kas savukārt tālāk ir sazinājusies ar bojā gājušās ģimeni. Modeles līķis ir nogādāts kādā slimnīcā Malaizijā, kur tiks veikta ekspertīze. Igaunijas Ārlietu ministrija sniedz ģimenei visu vajadzīgo atbalsu meitas zaudējuma sakarā.

Vardarbīga rakstura notikumi uz minētās salas norisinājušies arī iepriekš. Piemēram, 2005. gadā kādās Singapūrā dzīvojošu brazīļu kāzās tika sarīkots pamatīgs tracis, kura rezultātā tikai ievainoti vairāki cilvēki. Toreiz tika aizturēti četri vīrieši, tostarp viens karaliskās ģimenes pārstāvis. Savukārt 2012. gadā ievērojams kautiņš izcēlies uz kādas jahtas. Tajā bija iesaistīti četri vīrieši un miesassargs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas