Maķedonija asiņainajās sadursmēs vaino kosoviešus

0 komentāri

Pieci kosovieši vadījuši bruņotu grupējumu, kas iesaistījās asiņainās sadursmēs ar drošības spēkiem Kumanovo pilsētā, Maķedonijā, saistībā ar asiņainajiem notikumiem, kuros gāja bojā vairāk nekā 20 cilvēki, pavēstījušas Maķedonijas amatpersonas.

Saskaņā ar amatpersonu sacīto, grupējums Maķedonijā esot ieradies maija sākumā nolūkā sarīkot uzbrukumus valsts institūcijām. Apšaudes sākās, kad policija speciālā operācijā sāka uzbrukumu grupējumam.

Šobrīd bruņotais grupējums esot neitralizēts. Policija atradusi arī lielu ieroču arsenālu.

Apšaudēs gājuši bojā astoņi policisti un 14 kaujinieki. Daudzi civiliedzīvotāji, neziņā par notiekošo, devušies prom no pilsētas.

Pieminot bojāgājušos, Maķedonijas valdība ir izsludinājusi divu dienu sēras. Ir atcelti sporta pasākumi un politiskās sanāksmes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas