Luhanskā “tautas tiesa” balsojot piespriež nāvessodu

0 komentāri

Tā dēvētās Luhanskas tautas republikas pilsētā Alčevskā separātisti noorganizējuši, kā viņi to dēvē, tautas tiesu, kas lēma, kādu sodu būtu pelnījuši divi vīrieši par nepilngadīgas meitenes izvarošanu.

Tiesas zālē 300 klātesošie nobalsoja par nāvessoda izpildi vienam no it kā vainīgajiem, savukārt otram tika dota iespēja doties uz kaujas vietām un ”kaujās mirt kā krietnam vīrietim”.

Atklājot sanāksmi, kas tika dēvēta par tiesas sēdi, viens no tās vadītājiem norādīja, ka beidzot tautai ir reāla iespēja izlemt, ko būtu pelnījuši ļaundari, kuru vaina jau esot pierādīta pirms tiesas sēdes. Interesanti, ka lemt par divu vīriešu turpmāko likteni varēja jebkurš no tiesas zālē esošajiem,  kas dažbrīd noveda pie mērena haosa. Pasākums, kas tika nosaukts par tautas tiesa, sevi attaisnoja pilnā mērā, kad no zāles izskanēja visdažādākie aicinājumi kad, kur un kā sodīt ar nāvi tiesājamos. Tāpat netrūka arī histērisku sieviešu aicinājumi nenogalināt vīriešus, tos publika uztvēra ar vienaldzību.

Vairāk skaties video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas